APIE MUS

UAB “EKO PIRK” - stipri, stabiliai auganti ir socialiai atsakinga įmonė, gaminanti ir prekiaujanti natūraliais ir ekologiškais produktais Lietuvoje bei užsienio rinkose.

Prieš 12 m. pradėjusi veikti kaip nedidelė natūralių produktų internetinė parduotuvė, šiandien „EKO PIRK“ yra tarptautinis verslas, turintis lietuvišką prekės ženklą „AMRITA“ ir tiekiantis šios linijos prekes ir privačios etiketės produktus į didžiuosius Lietuvos ir Baltijos šalių prekybos tinklus bei eksportuojantis į kitas Europos rinkas. „AMRITA“ prekės ženklo produktus arba „EKO PIRK“ gamybos privačios etiketės produktus galima įsigyti 28-iose Europos šalyse daugiau nei 1.000 prekybos taškų.

AMRITA prekės ženklo linija

Tai mūsų Europos Sąjungoje registruotas prekinis ženklas. AMRITA prekių linija apima kruopas, miltus, prieskonius, džiovintus vaisius, riešutus, kokosų aliejų, GHEE sviestą, natūralius sirupus, himalajų druską ir daug daugiau! Tai natūralūs, ekologiški ir sveiki produktai, importuojami dideliais kiekiais iš įvairiausių pasaulio kampelių ir fasuojami mūsų pačių.

AMRITA sanskrito kalboje reiškianti Dievų gėrimą, nemirtingumo eliksyrą.

Aukšti gamybos standartai

- Gamybą vykdome remiantis aukštais kokybės standartais ir maisto saugos valdymo sistemomis ISO 22000:2018 ir HACCP.

- Turime atskiras skirtingiems produktams pritaikytas profesionalias pilstymo įrangas.

- Didžioji dalis AMRITA prekių yra sertifikuoti ekologiški produktai.

- Visi AMRITA produktai yra perkami iš patikimų, kokybiškus produktus siūlančių bei visas reikiamas dokumentacijas turinčių tiekėjų.

- Nuolat atliekame kokybinius tyrimus.

Orientacija į eksportą

Kasmet dalyvaujame didžiausiose pasaulinio lygio maisto parodose visoje Europoje. Kur užmezgame naudingų pažinčių, atrandame naujų klientų ir tiekėjų bei pasisemiame idėjų naujiems inovatyviems produktams ir gamybos inovacijoms.

AMRITA linijos ar mūsų gaminti privačios etiketės produktai yra 28-iose Europos šalyse ir daugiau nei 1000-yje prekybos taškų.

Skaičiuojame kelias dešimtis lojalių užsienio klientų, pradedant startuoliais, baigiant išvystytais prekybos centrais.

Privačios etiketės paslauga

Daugiau nei 10 metų patirties teikiant aukštos kokybės Privačios etiketės ir "No label" sprendimus Lietuvos ir užsienio verslo klientams. Tai padėjo išdirbti efektyvaus bendradarbiavimo procesus ir įgyvendinti plataus masto projektus - nuo pavienių produktų iki ištisų prekių linijų.

- "Private label" ir "No label" produktai:

- Ekologiški, švarios sudėties produktai, tik iš natūralių ingredientų.

- Pagal jūsų poreikus sukurti nauji unikalūs produktai. (iš AMRITA linijos produktų)

- Jūsų privačiam ženklui pritaikyti AMRITA produktai.

- Platus pakuočių, indelių ir jų tūrių pasirinkimas.

- Atspausdinsime jūsų etiketę, o prireikus padėsime sukurti naują.

- Įgyvendinsime ir nedidelius užsakymo kiekius.

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų