PRIVAČIOS ETIKETĖS SPRENDIMAI

Didžiuojamės turėdami daugiau nei 10 metų patirties teikiant aukštos kokybės Privačios etiketės ir "No label" sprendimus Lietuvos ir užsienio verslo klientams. Tai padėjo išdirbti efektyvaus bendradarbiavimo procesus ir įgyvendinti plataus masto projektus - nuo pavienių produktų iki ištisų prekių linijų.

UAB EKO PIRK gaminami „Private label“ ir „No label“ produktai yra švarios sudėties, natūralūs bei ekologiški. Jūsų privačiam prekės ženklui galite užsisakyti bet kuriuos produktus iš viso asortimento. Esant poreikiui galime pagaminti naujus produktus, kurių sudedamosios dalys yra mūsų prekės ženklo AMRITA sudedamosios dalys. 

Siūlome platų pakuočių ir jų dydžių pasirinkimą. Pradedant nuo premium tipo cilindrinių pakuočių iki perdirbamų doy pack tipo pakuočių, ar stiklo taros. Benradarbiaujame su didžiausiomis Lietuvos spaustuvėmis, todėl galime pagaminti įvairiausias etiketes pagal esamą poreikį.

Esame lankstūs, todėl galime įgyvendinti įvairaus dydžio užsakymus, taip pat ir nedidelius. 

Jūsų privataus prekės ženklo ekologiškas kokosų aliejus bei GHEE sviestas

Siūlomi GHEE sviesto ir kokosų aliejaus produktai gaminami remiantis aukštais kokybės standartais ir maisto saugos valdymo sistemomis ISO 22000:2005 ir HACCP. 

Galimas stiklainių tūris: 200 ml, 450 ml, 500 ml, 900 ml, 1000 ml.

Ekologiški kokosų produktai skardiniuose indeliuose

Ekologiškas kokosų gėrimas, kondensuotas kokosų skanėstas, kokosų kremas ar jaunas duonvaisis sūryme - šiuos produktus, atkeliavusius tiesiai iš egzotiškosios Šri Lankos, galite įsigyti su savo privačia etikete sandariose skardinėse. 

Galimi skardinių tūriai apie 200 ml - 400 ml. 

Ekologiški birūs produktai baltose Premium ir rūšiuojamose pakuotėse

Aukščiausios kokybės cilindrinė pakuotė puikiai tinka ekologiškiems džiovintiems vaisiams, saldikliams, supermaisto milteliams, miltams ar kitiems biriems produktams.

Perdirbamos pakuotės, skirtos įvairiausiems biriems produktams tokiems, kaip miltai, kruopos, ankštiniai, džiovinti vaisiai, riešutai, sėklos, saldikliai, supermaisto milteliai ir daugybę kitų. 

Priklausomai nuo produkto, šiose pakuotėse telpa apie 100 - 400 g.

Dėl "Private label" ir "No label" sprendimų kreipkitės el. paštu prekyba@ekopirk.lt

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų