Ekologiškas šviesus agavų sirupas AMRITA 250ml

34,60 €
Yra sandėlyje
3,46 € / vnt.

Prekės informacija

Ekologiškas šviesus agavų sirupas yra sveikesnė alternatyva cukrui. Agavų sirupas yra saldesnis nei cukrus, tad tam pačiam saldumui išgauti šio produkto reikės mažiau nei cukraus.

Maisto produktų sertifikavimo įstaigos kodas LT-EKO-001

Gamintojas
Kilmės šalis
  • Ne ES
Prekės kodas: AE-AGAV-250

Ekologiškas šviesus agavų sirupas yra sveikesnė alternatyva cukrui. Agavų sirupas yra saldesnis nei cukrus, tad tam pačiam saldumui išgauti šio produkto reikės mažiau nei cukraus.

Agava – tai įdomus augalas, žydintis tik kartą per savo gyvenimą. Subrandinęs ir paskleidęs sėklas jis tiesiog nunyksta. Per kelerius ar keliolika metų, Agava augalas užaugina stambius lapus, šiek tiek primenančius alijošiaus, ir išleidžia labai aukštą stiebą, ant kurio sužydi geltoni, kvapnūs žiedynai. Įdomu tai, kad šiuos žiedus paprastai apdulkina šikšnosparniai. O kai augalo sėklos išbarstomos, motininis agavas, atlikęs savo misiją nunyksta.

Agavų sirupas yra gaminamas iš augalo šerdies arba stiebo, juos susmulkinant ir išspaudžiant sultis, kurios vėliau sumaišomos su vandeniu, filtruojamos ir šiek tiek kaitinamos, kol išgaunamas galutinis produktas – sirupas.

Agavų sirupas gali būti šviesus arba tamsus. Kuo jis tamsesnis, tuo mažiau perdirbtas. Iš sirupo kartais gaminami ir milteliai. Agavų sirupo sudėties pagrindas yra fruktozė, o gliukozės visai nedaug. Ir nors jame tiek pat kalorijų kaip ir cukruje, bet agavos sirupas yra žymiai saldesnis nei cukrus, todėl jo reikia gerokai mažiau.

Laikymo sąlygos: laikyti kambario temperatūroje.

Gamintojas: AMRITA - UAB EKO PIRK, Lietuva.
Kilmės šalis: Meksika.

Sudėtis

Sudedamosios dalys: šviesus agavų sirupas*.

*Produktas iš ekologinio žemės ūkio.

Supakuota aplinkoje, kurioje gali būti glitimo,riešutų, sojos ir sezamų pėdsakų.

Maistinė vertė

Maistinė vertė 100 g

Energinė vertė 1275 kJ/ 300 kcal    
Riebalų <0.5 g
     - iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių           <0.1 g
Angliavandenių 75 g
     - iš kurių cukrų   75 g
Skaidulinių medžiagų 5.8 g
Baltymų <0.5 g
Druskos <0.03 g

 

Naudojimas

Tinka saldinti karštuosius gėrimus, paskaninti košes, ledus, blynus, vaisių, varškės patiekalus, dėti į kepinius ar kitus saldžius patiekalus. Saldesnis už įprastą cukrų. 

Neseniai peržiūrėtos prekės

Norų sąrašas Meniu 0 0 €
Į viršų